Nowa strona internetowa już online!

Nowa strona internetowa już online!

01-06-2016

Pragniemy poinformować, iż uruchomiliśmy nową wersję naszej strony internetowej, która stała się bardziej przejrzysta i funkcjonalna. Strona składa się z następujących podstron: O nas, Oferta serwisowa, Promocje, Galeria i Kontakt.

Zawartość strony

Dzięki zmianom wprowadzonym na stronie, wyszukiwanie konkretnych informacji stało się dużo łatwiejsze i bardziej intuicyjne. W jej obrębie znajdą Państwo informacje m.in. na temat działalności naszej firmy, realizowanych przez nas usług oraz aktualnych promocji. Ponadto w ramach podstrony Galeria mogą Państwo zapoznać się ze zdjęciami oferowanych przez nas produktów.

Przejrzysta oferta

W ramach nowej strony stworzyliśmy czytelny podział oferowanych przez materiałów elektrycznych, elektronarzędzi i urządzeń ogrodowych. Dzięki temu, mogą Państwo zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat pilarek spalinowych, pilarek elektrycznych, kos spalinowych, kosiarek, dmuchaw i odkurzaczy do liści, silników z poziomym i pionowym wałem, narzędzi ręcznych, pomp, myjek, nożyc do żywopłotu i akcesoriów.

Mamy nadzieję, iż wprowadzone zmiany ułatwią Państwu korzystanie ze strony.


Powrót >