O firmie

ELMIX - lider branży w regionie. Działamy na rynku już od 20 lat.

Zakład Usługowo-Remontowy ELMIX Spółka Jawna istnieje od 1995 roku. Od tego czasu, dzięki konsekwencji i strategii polegającej na inwestowaniu w rozwój, firma ELMIX stała się jednym z większych tego typu przedsiębiorstw z polskim kapitałem na terenie Podkarpacia.

Hurtownia ELMIX zajmuje się sprzedażą artykułów elektroinstalacyjnych w obrocie hurtowym, detalicznym, a także kompleksowym zaopatrzeniem instytucji państwowych oraz firm. W ciągu kilku miesięcy wprowadzony został nowoczesny system informatyczny B2B, który łączy oddziały ELMIX oraz umożliwia integrację z dostawcami i klientami. Od dokonywanych w hurtowni zakupów udzielane są bardzo korzystne rabaty. Istnieje możliwość realizowania płatności w dogodnych terminach, uzgadnianych  z klientami. Przy udziale dostawców realizowane są wyjątkowe akcje promocyjne na rozmaite towary z oferty hurtowni.

Serwis ELMIX prowadzi pogwarancyjny serwis elektronarzędzi wiodących producentów, m.in.: makita, bosch, hitachi, metabo. Profesjonalizm oraz doświadczenie serwisantów ELMIX gwarantuje wysokiej jakości usługi serwisowe. Prowadzone są również badania, przeglądy oraz pomiary elektronarzędzi. Klientom zapewnia się krótkie terminy realizacji usług. Dzięki dobremu wyposażeniu serwisu oraz magazynowym zapasom części, niektóre z usług wykonywane są na poczekaniu. Serwisanci ELMIX nieustannie rozwijają swoje umiejętności i zdobywają doświadczenie, co zapewnia wysoką jakość usług. Na wymienione części udzielana jest 3- miesięczna gwarancja rozruchowa.

Biuro projektowe ELMIX oferuje usługi w zakresie projektowania i realizacji przyłączy energetycznych. Ponadto projektowane i wykonywane są instalacje elektryczne wewnętrzne, odgromowe, przeciwpożarowe, antywłamaniowe oraz telewizji dozorowej CCTV. W ofercie biura projektowego znajduje się również pośrednictwo pomiędzy inwestorem zakładem energetycznym w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z podpisaniem umowy przyłączeniowej oraz doradztwo w zakresie przyłączania do sieci dystrybucyjnej.